
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 10.3 mm |
| Width | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Height | 2.65 mm |
| Thickness | 2.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Weight | 420.395078 mg |
| Interface | SPI |
| Operating Supply Voltage | 15.5 V |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Number of Channels | 2 |
| Nominal Supply Current | 7.5 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Supply Voltage | 15.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Type | 2-Channel Stereo |
| Packaging | Tube |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
